Om oss

Kontor och utställning

Drottninggatan 108,3tr 113 60 Stockholm | info@stambytesgruppen.se

Andreas Gyvall

Affärsutvecklingschef och KMA ansvarig

andreas.gyvall@stambytesgruppen.se

Niklas forsberg

Affärsområdechef ROT

niklas.forsberg@stambytesgruppen.se

Ruta Buskeviciute

Ekonomiansvarig

ruta@stambytesgruppen.se

Sandra Englund

Marknadschef

sandra.englund@stambytesgruppen.se

Platschefer

Drottninggatan 108,3tr 113 60 Stockholm | info@stambytesgruppen.se

Johan Forsberg

Platschef

johan.forsberg@stambytesgruppen.se

Niclas Gauffin

Platschef

niclas.gauffin@stambytesgruppen.se

Ertugul Orhan

Platschef

ertugrul.orhan@stambytesgruppen.se

Cosmin Arnout

Platschef

cosmin@stambytesgruppen.se

Om företaget

Stambytesgruppen grundades av entreprenörer ifrån byggsektorn inom bygg el och vvs med ett nära samarbete med konsultsidan. På företaget har vi en samlad erfarenhet av stambyten på över 25 år med över 2500 utförda badrumsrenoveringar i våra stambyten med många nöjda referenser runt om i hela Stockholms län. Vår affärsidé bygger på att samla all nödvändig kunskap och kompetens inom ett och samma företag och erbjuda våra beställare ett komplett företag som tar hand om helheten i projektet utan fördyrande mellanhänder. Vi sparar genom vårt arbetssätt både tid och pengar och ni som beställare får ett företag som tar hand om helheten i projektet vilket är en trygghet för våra uppdragsgivare. Vi sysselsätter idag ca 50 medarbetare i våra olika projekt.